Fragman Star
Recep İvedik 6 izle
7.2 IMDB Puanı

Recep İvedik 6 izle

Kategori
Yönetmen
Oyuncular
Türkiye'nin en fazla gişe rakamına ve gişe hasılatına ulaşan yerli film serisi. Togan Gökbakar' ın yönetmenliğinde Recep İvedik serisinin altıncı filmi seyircilerle birlikte oluyor.
Film, bir harfin yanlış anlaşılması üzerine Recep İvedik' in Konya yerine Kenya'ya gitmesiyle başlıyor. Kenya'da birbirinden komik ve eğlenceli maceralar bizi bekliyor. Doğal tabiat, vahşi hayvanlar ve Afrika kabileleri için Recep İvedik 6 izle. Şahan Gökbakar ile muhteşeme bir komedi filmi sizi bekliyor. Türk yerli filmlerini sevenler izlerken oldukça gülecek serinin 7. filmini izlemek için sıraya girecekler.

Yıllardır izlediğimiz ilk bölümleri ile milyonların beğenisini kazanan Recep İvedik serisi zamanınızı geçirmek ve eğlenmek için hala harika filmler çıkarmaya devam ediyor. Sinemada veya netflixte izleyemeyen insanlar için izleme imkanı sunuyoruz. Herkese iyi seyirler.

Recep İvedik 6 izle, Recep İvedik 6 full izle, Recep İvedik 6 Afrika izle Türkiyenin en çok gişe yapan filmi sizlerle. Şahan Gökbakar'dan muhteşem bir komediyi izle.
Serinin diğer filmleri 1

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

832 yorum