25 – 27 Ekim En Çok İzlenen 10 Film

Bubbles
28 Eki 2019
25 – 27 Ekim En Çok İzlenen 10 Film

25-27 Ekim Haftasonu En Çok İzlenen Filmler


Haftasonları gerek mesai olmadığından gerek ailecek bir etkinlik yapılabileceğinde insanların sinemaya gitmesi için en uygun zamandır.

Haftasonları eğlence sektöründe diğer günlerle karşılaştırıldığında çok önemli bir zaman dilmidir. Sinema bileti satışlarının arttığı bu zaman diliminde gelin en çok izlenen 10 vizyon filmine bakalım. Box Office Türkiye’nin istatiskleri ile bu haftasonu en çok izlenen 10 film:

 

  • Karışma Bende (10.)

Ekim ayının en son haftasonunda en çok izlenen film birkaç türk YouTuber’ın yaptığı “Karışma Bende” filmi. Peki bu film ne kadar izlendi?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
1.933 21.760

[/su_table]

karışma bende filmi

 

Türk YouTuberlar son zamanlarda çok fazla film çıkartmaya başladı bunun birkaç nedeni var. Çıkarttıkları filmler  YouTube Türkiye trendlerinde yer alan dandik ve kötü kokan videolarının kalitesinden farklı olmadığı için bu filmleri kolayca çekebiliyorlar. YouTube üzerinde çok az kazançlı relamlardan para kazanmaktansa kendi 3 yaş kitlelerine bilet aldırtabiliyorlar. Normalde filmin en aızndan konusu yazıp anlatmak isterdim ama IMDB puanının ne kadar yerlerde oluğunu gördükten sonra ekstra bir şey söylemeye gerek yok. İllle de ben bu rahatsız edici deneyimi tatmak istiyorum derseniz buraya tıklayarak fragmanı izleyebilirsiniz. Canım buraya birazcık bok emojisi atmak istedi umarım rahatsız olmazsınız. 💩💩💩

karışma bende imdb puanı

 

 

  • Acı ve Zafer(9.)

Listemizin 9. en çok izlenen filmi bir Fransız filmi. Peki Acı ve Zafer filmi hem haftasonu hem de toplamda kaç izlenme aldı?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
2.282 18.033

[/su_table]

Orijinal ismi Dolor y gloria olan Türkçeye Acı ve Zafer diye çevrilmiş 2019 Dram kategorili film, Salvador Mallo adlı yönetmenin mazide bıraktığı seçimler ve de hayatında iz bırakan durumları anlatmakta. Film kronolojik bir önem arz etmekte. Böylece bir zaman çizgisi üzerinde  yönetmen Salvador Mallo’nun çocukluğunu yaşadığı 60’lı yıllardan kendisini keşfedip ilaç olarak sinemayı kullandığı yıllara kadar tanıklık ediyoruz. Filmin fragmanı:

 

Ayrıca vizyondaki Doloy y gloria (Acı ve Zafer) filminin IMDB puanı olarak 7,7 gibi yüksek bir puan aldığını da belirteyim.

 

acı ve zafer 2019

 

 

 


 

  • İkizler Projesi(8.)

 

 

Bu hafta sonu Türkiye çapında en çok izlenen 8.film de Will Smith’in kadrosunda iki defa 😀  bulunduğu Gemini Man yani İkizler Projesi. Peki hem bu süre boyunca hem de haftasonu İkizler Projesi kaç kez izlendi?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
2.470 101.909

[/su_table]

İkizler Projesi izle

 

 

 

 

IMDB puanından anlaşılacağı üzere ortalama bir bilim kurgu filmi hatta bir tık altında diyebiliriz.

 

ikizler projesi imdb puanı

Film hakkında şunu diyebilirim konusu zirvedeki bir suikastçının kendisinin klonuyla karşılaşması hakkında. Filmi izlemek isteyenler Bu butona tıklayabilir:

[su_button url=”https://www.film-dizi.com/aksiyon/ikizler-projesi/” target=”blank” color=”#45089e” center=”yes” icon=”icon: film”]İkizler Projesi | Gemini Man izlemek için tıkla.[/su_button]

 

 

 

 

 

 

 

  • Bulmaca Kulesi(7)

Bulmaca kulesi animasyon filmi bu haftasonu sinemalarda izleyicileriyle buluştu. Bulmaca Kulesi TRT Çocuk kanalında yayınlanan yerli bir çizgi film ve şimdi de beyaz perdede. Peki Bulmaca Kulesi ne kadar izlendi?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
47.219 47.219

[/su_table]

bulmaca kulesi sinema dilmi

 

 

 

Mert, Aslı ve Can bilimi ve de teknolojiyi seven bu üç arkadaş bir gün Can’ın yeni icatlarından birini denerlerken Bulmaca Kulesi adlı bir yere düşerler. Ve bu düştükleri mekandan çıkmaya çalışırken çeşitli maceralara adım atarlar.

Bulmaca Kulesi adlı yapım için buraya tıklayarak daha fazla bilgi alabilir, video izleyebilir ya da online olarak oyununu oynayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


  • Malefiz: Kötülüğün Gücü(6)

Geçen günlerde bizim de sitemizde yayınladığımız Malefiz: Kötülüğün Gücü filmi şu ana kadar aldığım tüm izlenmenin yaklaşık oalrak 3te birini haftasonu aldı. Peki Angelina Jollie’nin başrolü oynadığı bu animasyon filmi Malefiz ne kadar izlendi?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
48.503 156.541

[/su_table]

malefix filmi

 

 

Kötülerin kötüsü Malefiz(Angelina Jollie) ile sonsuza dek uyumakla lanetlenmiş güzeller güzeli bir prenses arasındaki aksiyon dolu hikaye. Disney’in çok umutlu olduğu bu film umarım izleyenlerine güzel bir deneyim bırakmıştır. Siz de bu filmi izlemek isterseniz hemen aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

 

[su_button url=”https://www.film-dizi.com/macera/malefiz-kotulugun-gucu/” target=”blank” color=”#45089e” center=”yes” icon=”icon: film”]Malefiz: Kötülüğün Gücü izlemek için tıkla.[/su_button]

 

Malefiz izleyicileri filmden memnun gibi:

 

 

 

 


  • Joker(5.)

Tek ihtiyacın kötü bir gün ibaresi üzerine kurulu DC Entertainmentın son kozlarından biri Joker filmi vizyondaki 3.haftasının ardından hala bolca ilgi görmekte. Joker filmi aynı zamanda bu yılın en çokkonuşulan filmiydi. Peki Joker ne kadar izlendi?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
92.582 1.549.046

[/su_table]

Joker Türkçe Dublaj izle

 

Süper kahramanların hep kazandığı ve herkesin onları örnek almak istediği filmlerden tam sıkılmışken Joker filmi vizyona girdi ve herkese çok daha farklı bir deneyim izlettirdi. Bu yılın en çok konuşulan ve üzerine fikir yorulan filmi şüphesiz ki Jokerdir. Joker bu düşüncelerimi IMDB puanıyla da kanıtlamakta:

 

joker imdb puanı

 

Filmi evinin rahatlığında izlemek isteyen arkadaşlarımız sitemiz üzerinde bu butona tıklayarak izleyebilirler:

[su_button url=”https://www.film-dizi.com/suc/joker-turkce-dublaj-izle/” target=”blank” color=”#45089e” center=”yes” icon=”icon: film”]Joker izlemek için tıkla.[/su_button]

 

 


  • Karakomik Filmler(4.)

Cem Yılmaz’ın yeni çıkan 2 filminin derlemesi olan Karakomik Filmler de bu haftanın diğer bir en çok konuşulan filmiydi. Gelin bakalım Türk sinema komedi ve sinema camiasının en önemli isimlerinden biri Cem Yılmaz’ın yeni filmi ne kadar izlenmiş?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
103.091 507.237

[/su_table]

 

 

Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven 3’lüsünün yeni filmi sosyal medyada ne kadar eleştrilse de IMDB sıralamasında hızla yükseliyor.

 

 

 

 

 

 


  • Kral Şakir Korsanlar Diyarı(3.)

Küçük dostlarımızın ve de her yaştan kitlenin Cartoon Network ve YouTube ekranalrındaki dostu Kral Şakir çizgi filminin sinema filmi çıktı. Sinema sektörünün önemli bir tüketici keismi olan çocukları ekranlara bağlayan bu film ne kadar izlendi?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
124.668 1.537.839

[/su_table]

 

 

 

Grafi 2000 Stüdyosunun bir ürünü olan Kral Şakir ne kadar IMDB platformundaki izleyicilerinden yüksek puan alamamış olsa da başarılı bir gişe yakalamışa benziyor.

 

 

 

 

 

 


  • Cinayet Süsü(2.)

Ölümlü Dünya’nın yaratıcı ekibinden çıkan bir film olan Cinayet Süsü listemizin 2. sırasında bulunmakta. Listenin en önemli yerlerinden birinde bulunan Cinayet Süsü kaç bilet sattı?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
137.211 137.211

[/su_table]

 

 

 

Bu haftasonu vizyona giren Cinayet Süsünü ben de sinemada izlemeyi düşünüyorum. Özellikle filmde Cengiz Bozkurt ve Ali Atay gibi leyla ile mecnundan tanıdığımız iki ismin olması film adına çok pozitif bir durum.

 

Kadrosu gibi bir IMDB notu olduğunu da belirtmek isterim. Film gayet izlemeye değer gibi.

 

 

 

 

 

 

 

 


  • 7. Koğuştaki Mucize(1.)

Bu haftasonu en çok izlenen sinema filmi ise 7.Koğuştaki Mucize filminin konusu ne ve ne kadar izlendi?

[su_table responsive=”yes”]

HAFTA SONU Toplam
482.054 2.785.058

[/su_table]

 

 

 

 

Bir çok türk aktörün oynadığı 7.Koğuştaki Mucize filmi, 7 yaşındaki kendi çocuğu ile aynı IQ ve zeka yaşında olan bir babanın adaleti arama hikayesini anlatmakta.

Ege civarında bir kaasbada 1983’te küçük bir çocuk ölürçÖlen bu masum ve toy çocuk sıkıyönetim komutanlarından birinin evladıdır. Bu lanet ölümden sorumlu görülen kişi ise babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memodur.

Memo kendinin masum olduğunu anlatmaya çalışsa da kimse ona inanmamaktadır. İşlemediği bir suçun cezasına çarptırlacak olan Memo’nun çevresi adaletin sağlanması için uğraşırken, kızı ve de kızın babası Memo’nun tek istediği birbirlerine ulaşabilmektir.

Belki de Memo için son bir kez umut ışığı gözükecektir…

 

yedinci koğustaki müze izle

 

 

 

 

 

Bu yazının video haline ulaşmak ya da paylaşmak isterseniz diye:

 

Peki siz bu filmlerden hangilerine gittiniz ve bu filmler hakkında ne düşünüyorsunuz? Şehrinizde bir sinema bileti ne kadar ? Paylaşmak istediklerinizi yorumlarda görmek dileğiyle…

Yorumlar

1 yorum