Jungle Cruise

Jungle Cruise

(Jungle Cruise)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
Senaryo Glenn Ficarra, Michael Green, John Requa
The Rock yani Dwayne Johnson'ın başrolü oynadığı Jungle Cruise filmi macera dolu bir nehir turunu anlatmaktadır. Fragmanından da anlaşılacağı gibi Dwayne Johnson'ın oynadığı Jumanji filmi gibi bir tadı bulunmakta.

Corona vürsünden sonra biraz daha geçikicekmiş gibi gözüken Jungle Cruise filmi 2021 yılında çıkacak olsa da filmin başrolü dwayne johson yani medyadaki adıyla The Rock film için elinden gelenlerinden fazlasını yapmaya çalışıp filmi mümkün olduğunca yakın zamanda çıkartmak ve zevkle galasını izlemek istediğini söyledi.

Konu ile ilgili Emily Blunt'ın açıklamaları ise şu şekildeydi:

"Disney stüdyolarında keyifle ve azimle çalışıyorken bir anda setimizi bu talihsiz durum yüzünden durdurmak zorunda kalmış olsak da stüdyomuzun en geç 2 ay içinde açılıp çekime tekrar edeceğimizi düşünüyorum. Her en kadar film 2020den 2021e ertelenmiş olsa da yayın tarihinde son anda bir değişiklik daha yapılıp 2020 yapılabilir ama pek net olmayan bu durum ile alakalı en önemli nokta da vatansever Amerikan vatandaşlarının sosyal mesafeyi koruyup bir an önce bu virüsü yenmesiyle orantılı olması."

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum